ROZDÁVÁNÍ BETLÉMSKÉHO SVĚTLA S PŘEDVÁNOČNÍM PÁSMEM A ADVENTNÍM PŘÍBĚHEM V KOSTELE SV. JILJÍ

V podvečer 4. adventní neděle patřil program v kostele sv. Jiljí v Uhlířských Janovicích dětem. S chutí ukázaly, co se naučily, a s radostí jim vlastní volaly: „Těšíme se na Vánoce!“. Adventní příběh jsme se snažili pro děti přiblížit, jak nejlépe jsme uměli. Bavilo nás to a doufáme, že se nám podařilo podělit se o radost z příchodu dítěte, o kterém jsme slyšeli: „ Bude se jmenovat Ježíš a přichází zachránit svět.“, se všemi, kdo v kostele byli. Nakonec usměvaví a svědomití skauti rozdávali Betlémské světlo.

Miriam Houdová


vložil 21. prosince 2015, 15:02
v kategorii Nezařazené
Článek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu.
Komentáře jsou momentálně uzavřeny, ale můžete se na článek odkazovat ze svého webu.


Comments are closed.