Zpravodaj farnosti prosinec 2025

V sobotu 21. února 2015 jsme v rámci Cesty sedmi kostelů opět po roce vstoupili do zásmuckého kláštera. Jménem naší farnosti chci poděkovat všem, kteří se spolupodíleli na celém projektu – Dopis nevinnému.
Níže uvedené fotky dokumentují a zachycují dané téma a atmosféru prostoru, do kterého jsme směli vstoupit.
POUŤ – pěší putování od drahobudického kostela do Zásmuk
VERNISÁŽ – žáci a pedagogové ZŠ Zásmuky
VERNISÁŽ – Lenka Feldsteinová a práce žáků ZUŠ Sedlčany
VERNISÁŽ – Lenka Vilhelmová, studenti a pedagogové katedry výtvarné výchovy Pedagogické fakulty JU z Českých Budějovic
VERNISÁŽ – Vendula Dědová, taneční vystoupení na téma Dopis nevinnému, tanec: Tereza, Emma a Adam (kytara)
VERNISÁŽ – ostatní, co nebylo na první pohled vidět
MŠE SVATÁ – klášterní kostel Stigamtizace sv. Františka
Kamil vložil 23. února 2015, 12:47
v kategorii Cesta sedmi kostelů
Článek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu.
Zde můžete napsat komentář, nebo použít odkaz ze svého webu.
Komunitní centrum sv. Jiljí je místem, kde je každý vítán.
Františkánský klášter v Zásmukách je místem setkání, místem možností.
Obnovená fara na poutním místě sv. Anny je místem nových možností jejího využití, je místem připraveným pro poutníky a další návštěvníky.
Areál fary v Košicích je od roku 2007 sídlem z.s. Strniště – společnosti životního prostoru a vzdělávání. Konají se zde spolkové, vzdělávací, volnočasové a farní programy.