Ohlédnutí za tvořivými večery

V dubnu, květnu a červnu jsme si v komunitním centru při tvořivých večerech opět   připomínali některé slavnosti a svátky liturgického kalendáře. V dubnu a květnu jsme se věnovali úctě k Panně Marii, z papíru jsme společně vyrobili velký květinový věnec a připravili jsme malou výzdobu do kostela na mši sv. v Hodkově. Koncem května a začátkem června jsme se věnovali slavnosti Těla a Krve Páně a vyráběli   kytičky na výzdobu lavic na první svaté přijímání. Před prázdninami jsme se naposledy sešli v úterý 23. června,   povídali jsme si o farním dni a na závěr jsme tvořivé večery zakončili přečtením úryvku z Bible. Právě začínala slavnost Narození sv. Jana Křtitele, a tak jsme vybrali čtení o Janu Křtiteli z úvodu Janova evangelia. Další tvořivé večery zase začnou po prázdninách druhý týden v září.

Miriam Houdová


vložil 4. července 2015, 13:39
v kategorii Tvořivé večery
Článek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu.
Zde můžete napsat komentář, nebo použít odkaz ze svého webu.


Napsat komentář