CESTA POKRAČOVALA DO HODKOVA

V sobotu 7. května 2016 jsme se opět v rámci Cesty sedmi kostelů vydali na pouť. Po roce jsme navštívili kostel sv. Václava v Hodkově. Vyšli jsme ze Zbraslavic, kde nás v kostele sv. Vavřince uvítal místní duchovní správce P. Stanislav Tomšíček. Cesta nám za krásného počasí dobře ubíhala. U kostela v Hodkově nás přivítali patroni této poutě manželé Šafaříkovi, kteří pro nás měli velmi chutné občerstvení. V čase před bohoslužbou nám pan Bernard Šafařík vyprávěl příběh svých prarodičů, jak se „v lodním kufru“ dostali z Ruska na Hodkov. Následovala májová pobožnost a mše sv. s tématem poutě – nevinnost. Bylo příjemné zůstat při západu slunce před kostelem a povídat si.


vložil 8. května 2016, 9:38
v kategorii Cesta sedmi kostelů
Článek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu.
Komentáře jsou momentálně uzavřeny, ale můžete se na článek odkazovat ze svého webu.


Comments are closed.