Komunitní centrum sv. Jiljí

Komunitní centrum sv. Jiljí je místem, kde je každý vítán. Najdete ho v Uhlířských Janovicích hned u kostela sv. Jiljí. Moderní budova, do které velkými okny proniká hodně světla a slunce a v jezírku na zahradě plavou malé rybky.

Komunitní centrum je křesťanským centrem, do kterého může kdokoliv vstoupit. Vstoupit s dobrým úmyslem,  se svým vlastním příběhem a zanechat zde třeba i nějakou stopu. Je otevřené pro každého, je místem setkávání našeho farního společenství a stejně tak i místem setkání s dalšími lidmi.

Prostory centra nabízejí možnost k potkávání se,  ke společné modlitbě, k výuce náboženství, ke katechezím, ke zpěvu, k tvoření, k odpočinku a nabrání nových sil, k duchovním obnovám, k přednáškám, k programům pro školy i k dalším setkáním a aktivitám farnosti.

V budově komunitního centra také sídlí mateřské centrum MC Uhlíček.


vložil 18. listopadu 2014, 17:16
v kategorii Nezařazené
Článek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu.
Komentáře jsou momentálně uzavřeny, ale můžete se na článek odkazovat ze svého webu.


Comments are closed.