UMĚLECKÉ SYMPOZIUM V ZÁSMUCKÉM KLÁŠTEŘE

Ve dnech 6. – 11. června 2016 se koná v zásmuckém klášteře umělecké sympózium na téma Uvnitř a vně. Klášter v těchto dnech hostí desítky studentů a pedagogů, zpřístupněn je každý den od 8:00 do 18:00, jsou vítáni všichni zájemci o výtvarné umění, tanec, hudbu a historii z řad veřejnosti.
Veřejnost je pak zvána především na pátek 10. června večer od 18:00, kdy bude sympózium završeno akcí Noc kostelů. Všichni jste srdečně zváni do františkánského kláštera a klášterního kostela Stigmatizace sv. Františka v Zásmukách.

1. den – pondělí 6. června

2. a 3. den

4. den – čtvrtek 9. června

5. den – pátek 10. června, zakončení sympózia, Noc kostelů

 


vložil 6. června 2016, 20:21
v kategorii FotogalerieNoc kostelů
Článek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu.
Komentáře jsou momentálně uzavřeny, ale můžete se na článek odkazovat ze svého webu.


Comments are closed.