UVNITŘ A VNĚ

Do bývalého františkánského kláštera v Zásmukách se 13. února 2016 opět vrátili poutníci, umělci, pedagogové, žáci, studenti a skauti, aby připomněli svou tvorbou na téma UVNITŘ A VNĚ zajímavou historii místa, aktuální výzvy současného světa nebo svůj pohled na dnešní život v městě Zásmuky. Lidé mohli zhlédnout výtvarné práce na dané téma, putovní výstavu Stopy totality, vyslechnout si přednášející z Charity ČR a seznámit se s mezinárodním projektem proti totalitě Mene Tekel, prohlédnout si pokračující stavební obnovu kláštera, zaposlouchat se do hudebních vstupů a občerstvit se ve vytopeném refektáři kláštera.

Expozice kláštera bude zpřístupněna po celý měsíc vždy ve středu odpoledne od 14:00 do 16:00 a v sobotu dopoledne od 9:00 do 11:00. Výstava bude zakončena 19. března 2016.

Výstavu pořádá Klášter Zásmuky, Cesta sedmi kostelů a farnost Uhlířské Janovice.

vložil 14. února 2016, 20:50
v kategorii Cesta sedmi kostelů