VÁNOČNÍ PROGRAMY PRO ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Pro třídní kolektivy ZŠ Uhlířské Janovice a ZŠ Zásmuky proběhly ve školním roce 2015/16 vánoční programy.

Pro 4. a 7. tříd se uskutečnil interaktivní program s tématem: „Proč a jak křesťané slaví Vánoce“.

Pro 3. třídy byl připraven vánoční program s názvem: „Zpívání u varhan“, při kterém se děti seznámily s varhanami a zazpívaly si vánoční písně a koledy.

Nejmenší prvňáci přišli hned první den školy v novém roce do kostela sv. Aloise, sv. Jiljí v Uhlířských Janovicích a Nanebevzetí Panny Marie v Zásmukách a prohlédli si betlémy, které v našich kostelích máme a také si u jesliček zazpívali.

Poděkovat chci všem, kdo vánoční programy spolu se mnou vedli. Pastorační asistence Markétě Havrdové, varhaníkům paní Marii Jiráskové a panu MUDr. Jaroslavovi Morávkovi.

P. Kamil Vrzal

vložil 8. ledna 2016, 19:37