Cestou sedmi kostelů do zásmuckého kláštera

vernisaz-cestaNejbližší pozvánka Cesty sedmi kostelů je na sobotu 15. února, kdy se na pouť vydáme ve 12 hod od kostela z nedalekých Drahobudic, abychom společně vstoupili do zásmuckého kláštera sv. Františka, kde zhlédneme výtvarné práce dětí ZŠ Zásmuky a ZUŠ Sedlčany s tématem: „Co je za tou zdí?“. Zazní slova k historii a významu kláštera od ředitele kolínského muzea pana Mgr. Vladimíra Rišlinka. Dozvíme se s čím a s kým je klášter spojen dnes, a pro co může v budoucnu sloužit. V 15:00 bude slavena v klášterním kostele mše svatá. Patrony jsou výtvarníci.

P. Kamil Vrzal

Tags:


vložil 23. ledna 2014, 20:23
v kategorii Cesta sedmi kostelů
Článek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu.
Zde můžete napsat komentář, nebo použít odkaz ze svého webu.


Napsat komentář