Ejhle, člověk – vernisáž v Komunitním centru sv. Bartoloměje

Vernisáže se zúčastnilo přibližně 40 lidí, proběhla v krásném Komunitním centru u sv.Bartoloměje v Kolíně díky Ivě Erbenové, která vše zorganizovala. Při vernisáži promluvil P.Jan, zahráli a zazpívali manželé Šafrovi, kteří sršeli pozitivní energií, historik Aleš Roleček přednesl svůj pohled prostřednictvím příběhů na téma Ejhle, člověk. Lenka Vilhelmová zasadila činnost zásmuckých tvůrčích dílen do kontextu výuky výtvarné výchovy na českých školách, Markéta Havrdová pomohla s dárky z Makovice pro účastníky. Díky všem vystavujícím – Lence Vilhelmové, Lence Feldsteinové, Ivě Erbenové a Radce Vaňkové a jejich svěřeným žákům a studentům. Děkuji P.Kamilovi za výbornou organizační podporu a zázemí. Za všechny, Jája Trojanová

vložil 12. června 2018, 15:15
v kategorii Fotogalerie
Článek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu.
Komentáře jsou momentálně uzavřeny, ale můžete se na článek odkazovat ze svého webu.


Comments are closed.