Farní odpoledne v Komunitním centru sv. Jiljí

Letošní farní den připadl  na neděli 18. června – na den, kdy jsme ve farnosti slavili slavnost Těla a Krve Páně. Dopoledne se v kostelích slavily mše svaté s adoracemi a od 15 hodin se konalo v Komunitním centru sv. Jiljí farní odpoledne, příležitost společného setkání pro celou farnost. Opět příjemné chvíle pohody, oddechu, vzájemných setkání a rozhovorů, občerstvení, zábavy, lehkosti a pokoje naplněné Boží přítomností. Byla to také pro mnohé příležitost s vděčností se rozloučit s P. Jaroslavem, který letos z naší farnosti odchází a od 1. července nastupuje jako administrátor do farnosti Zbečno.


vložil 24. června 2017, 12:02
v kategorii Fotogalerie
Článek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu.
Komentáře jsou momentálně uzavřeny, ale můžete se na článek odkazovat ze svého webu.


Comments are closed.