Komunitní centrum sv. Jiljí

Komunitní centrum sv. Jiljí je místem, kde je každý vítán. Najdete ho v Uhlířských Janovicích hned za kostelíkem sv. Jiljí. Moderní budova, do které velkými okny proniká hodně světla a slunce a v jezírku na zahradě plavou malé rybky.

Do komunitního centra může kdokoliv s dobrým úmyslem a se svým vlastním příběhem vstoupit a zanechat v něm po sobě nějakou stopu. Je otevřené pro každého – bez rozdílu věku nebo vyznání. Komunitní centrum sv. Jiljí je místem k setkání s druhými  lidmi.

Prostory centra nabízejí možnost k potkávání se, k tvoření, ke zpěvu, ke společné modlitbě, výuce náboženství, katechezím, k odpočinku a k nabrání nových sil, ale i k přednáškám, promítání filmů, k vystavování obrazů a k nacvičování divadelních představení.

Budeme rádi, když Vás aktivity probíhající v Komunitním centru sv. Jiljí osloví a přimějí k tomu, abyste se přišli podívat, přidali se a přinesli třeba nové nápady.


Napsat komentář