Putování s malou mušlí

V letošním školním roce jsme pro žáky 1. stupně ZŠ Uhlířské Janovice připravili malý projekt Putování s malou mušlí jako cestu za poznáním našich kostelů. Děkujeme paním učitelkám za nápady a vstřícnost a věříme, že děti putování bavilo. Projektu se zúčastnili žáci III. a IV. ročníku. Děti se prošly po městě, zastavily se u  kostela sv. Jiljí, kostela sv. Aloise a sochy sv. Václava a plnily do barevně vytištěných pracovních listů různé úkoly, aby se o každé památce dozvěděly co nejvíce. O putování si můžete přečíst básničku, kterou vymyslela třída III. B, a prohlédnout pár fotografií.

Projekt připravila farnost ve spolupráci s Klubem Cíl v Uhlířských Janovicích, z. s.

Vydání listů finančně podpořil spolek MAS Lípa pro venkov z. s.

 

Putování s malou mušlí,

nebyli jsme vůbec ušlí.

Velký kostel s pověstí

má výhled na náměstí.

V kostele jsou fresky

malované hezky.

Na náměstí socha stojí,

zázraky se u ní dějí.

S mušlí městem putujem,

dobrodružství zažijem.

 


vložil 20. června 2017, 12:48
v kategorii Fotogalerie
Článek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu.
Komentáře jsou momentálně uzavřeny, ale můžete se na článek odkazovat ze svého webu.


Comments are closed.