Vánoční koncert ve Sv. Janu t. Krsovicích

Vánoční koncert ve Sv. Janu t. Krsovicích
Na svátek sv. Štěpána zahrálo v našem kostele sv. Jana Křtitele v Krsovicích dechové kvarteto Brass Ansábl GB. Na pořadu byly vánoční skladby historické i současné a pak především vánoční koledy. Kromě těch českých a moravských přišly ke slovu i koledy z jiných často vzdálených koutů křesťanského světa. Jednotlivé skladby propojovala krátká povídání o jejich historii, jakož i o historii adventu a Vánoc v podání členů kvarteta Josefa Prose a Jaroslava Vokolka. Na koncertě se nás sešlo na čtyřicet z Krsovic a okolí a ač Vánoce nejsou (skoro jako vždy poslední dobou) bílé, odcházeli jsme z podařeného koncertu obklopeni slavnostní vánoční atmosférou.


vložil 3. ledna 2018, 12:06
v kategorii Fotogalerie
Článek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu.
Komentáře jsou momentálně uzavřeny, ale můžete se na článek odkazovat ze svého webu.


Comments are closed.