P. Václav Nekolný, staroboleslavský kanovník

V neděli 28. září 2014 se P. Václav Nekolný zúčastnil Národní svatováclavské pouťi ve Staré Boleslavi. Byla to první příležitost, kdy vystupoval v roli čestného kanovníka Staroboleslavské kapituly. Připomenu, že jmenován byl loni (dekret mu slavnostně v Zásmukách předal pan biskup Herbst).

Den byl vyplněn krásnými zážitky, ale byl i vysilující. Proto přišel vhod krátký odpočinek v staroboleslavském Charitním domově pro kněze. Závěrečnou „třešničkou na dortu“ byl nečekaný oběd s emeritním českobudějovickým biskupem Jiřím Paďourem.

Přeji za uhlířskojanovickou farnost P. Václavovi do dalších let stále mladého ducha, který se umí prát i s tělesnými obtížemi a umí povzbudit nejen slovem, ale především svým příkladem. Jsme moc rádi, že Vás máme!

Jan Kunčar


vložil 29. září 2014, 20:35
v kategorii FotogalerieNezařazené
Článek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu.
Zde můžete napsat komentář, nebo použít odkaz ze svého webu.


Napsat komentář